MXLSMBJ110A
MicrosemiMicrosemi
MXLSMBJ110A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMBJ110A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 110V 177V DO214AA
Podatkovni listi: MXLSMBJ110A.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMBJ110A
Številka dela MXLSMBJ110A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 110V 177V DO214AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 9735 pcs Podatkovni list MXLSMBJ110A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 110V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 177V
Napetost - razčlenitev (min) 122V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBJ (DO-214AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AA, SMB Druga imena 1086-11557
1086-11557-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 3.4A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MXLSMBJ10A
MXLSMBJ10A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 10V 17V DO214AA
Na zalogi: 9215 pcs
Prenesi: MXLSMBJ10A.pdf
RFQ
MXLSMBJ110AE3
MXLSMBJ110AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 110V 177V DO214AA