MXLSMBJ100A
MicrosemiMicrosemi
MXLSMBJ100A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMBJ100A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 100V 162V DO214AA
Podatkovni listi: MXLSMBJ100A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMBJ100A
Številka dela MXLSMBJ100A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 100V 162V DO214AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 9320 pcs Podatkovni list MXLSMBJ100A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 100V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 162V
Napetost - razčlenitev (min) 111V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBJ (DO-214AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AA, SMB Druga imena 1086-11549
1086-11549-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 3.7A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MXLSMBG90AE3
MXLSMBG90AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 90V 146V DO215AA
Na zalogi: 8426 pcs
Prenesi: MXLSMBG90AE3.pdf
RFQ
MXLSMBG90CAE3
MXLSMBG90CAE3
Proizvajalci: Microsemi
Na zalogi: 10300 pcs
Prenesi: MXLSMBG90CAE3.pdf
RFQ
MXLSMBJ100AE3
MXLSMBJ100AE3
Opis: TVS DIODE 100V 162V DO214AA