MXLSMBG90CA
MicrosemiMicrosemi
MXLSMBG90CA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMBG90CA
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 90V 146V DO215AA
Podatkovni listi: MXLSMBG90CA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMBG90CA
Številka dela MXLSMBG90CA Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 90V 146V DO215AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 9032 pcs Podatkovni list MXLSMBG90CA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 90V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 146V
Napetost - razčlenitev (min) 100V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMBG (DO-215AA) Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 600W
Pakiranje Bulk Paket / primer DO-215AA, SMB Gull Wing
Druga imena 1086-11547
1086-11547-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 4.1A