MXLSMBG85CA
MicrosemiMicrosemi
MXLSMBG85CA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMBG85CA
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 85V 137V DO215AA
Podatkovni listi: MXLSMBG85CA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMBG85CA
Številka dela MXLSMBG85CA Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 85V 137V DO215AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 8647 pcs Podatkovni list MXLSMBG85CA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 85V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 137V
Napetost - razčlenitev (min) 94.4V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMBG (DO-215AA) Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 600W
Pakiranje Bulk Paket / primer DO-215AA, SMB Gull Wing
Druga imena 1086-11539
1086-11539-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 4.4A
Zmogljivost @ Pogostost - Dvosmerni kanali 1
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MXLSMBG85A
MXLSMBG85A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 85V 137V DO215AA
Na zalogi: 8554 pcs
Prenesi: MXLSMBG85A.pdf
RFQ
MXLSMBG9.0A
MXLSMBG9.0A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 9V 15.4V DO215AA
Na zalogi: 9555 pcs
Prenesi: MXLSMBG9.0A.pdf
RFQ
MXLSMBG8.5CAE3
MXLSMBG8.5CAE3
Opis: TVS DIODE 8.5V 14.4V DO215AA