MXLSMBG85AE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMBG85AE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMBG85AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 85V 137V DO215AA
Podatkovni listi: MXLSMBG85AE3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMBG85AE3
Številka dela MXLSMBG85AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 85V 137V DO215AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 9632 pcs Podatkovni list MXLSMBG85AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 85V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 137V
Napetost - razčlenitev (min) 94.4V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBG (DO-215AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AA, SMB Gull Wing Druga imena 1086-11538
1086-11538-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 4.4A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MXLSMBG8.0CAE3
MXLSMBG8.0CAE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 8V 13.6V DO215AA
Na zalogi: 8723 pcs
Prenesi: MXLSMBG8.0CAE3.pdf
RFQ
MXLSMBG8.5AE3
MXLSMBG8.5AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 8.5V 14.4V DO215AA