MXLSMBG64A
MicrosemiMicrosemi
MXLSMBG64A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMBG64A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 64V 103V DO215AA
Podatkovni listi: MXLSMBG64A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMBG64A
Številka dela MXLSMBG64A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 64V 103V DO215AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 8876 pcs Podatkovni list MXLSMBG64A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 64V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 103V
Napetost - razčlenitev (min) 71.1V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBG (DO-215AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AA, SMB Gull Wing Druga imena 1086-11505
1086-11505-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5.8A Zmogljivost @ Pogostost -