MXLSMBG60CA
MicrosemiMicrosemi
MXLSMBG60CA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMBG60CA
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 60V 96.8V DO215AA
Podatkovni listi: MXLSMBG60CA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMBG60CA
Številka dela MXLSMBG60CA Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 60V 96.8V DO215AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 8938 pcs Podatkovni list MXLSMBG60CA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 60V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 96.8V
Napetost - razčlenitev (min) 66.7V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMBG (DO-215AA) Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 600W
Pakiranje Bulk Paket / primer DO-215AA, SMB Gull Wing
Druga imena 1086-11503
1086-11503-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 6.2A