MXLSMBG15AE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMBG15AE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMBG15AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 15V 24.4V DO215AA
Podatkovni listi: MXLSMBG15AE3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMBG15AE3
Številka dela MXLSMBG15AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 15V 24.4V DO215AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 8088 pcs Podatkovni list MXLSMBG15AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 15V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 24.4V
Napetost - razčlenitev (min) 16.7V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBG (DO-215AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AA, SMB Gull Wing Druga imena 1086-11396
1086-11396-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 24A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MXLSMBG160AE3
MXLSMBG160AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 160V 259V DO215AA
Na zalogi: 8895 pcs
Prenesi: MXLSMBG160AE3.pdf
RFQ
MXLSMBG15A
MXLSMBG15A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 15V 24.4V DO215AA