MXLSMBG150A
MicrosemiMicrosemi
MXLSMBG150A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMBG150A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 150V 243V DO215AA
Podatkovni listi: MXLSMBG150A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMBG150A
Številka dela MXLSMBG150A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 150V 243V DO215AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 9423 pcs Podatkovni list MXLSMBG150A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 150V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 243V
Napetost - razčlenitev (min) 167V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBG (DO-215AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AA, SMB Gull Wing Druga imena 1086-11391
1086-11391-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.5A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MXLSMBG15A
MXLSMBG15A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 15V 24.4V DO215AA
Na zalogi: 9312 pcs
Prenesi: MXLSMBG15A.pdf
RFQ
MXLSMBG14CA
MXLSMBG14CA
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 14V 23.2V DO215AA
Na zalogi: 8140 pcs
Prenesi: MXLSMBG14CA.pdf
RFQ
MXLSMBG150AE3
MXLSMBG150AE3
Opis: TVS DIODE 150V 243V DO215AA