MXLSMBG110A
MicrosemiMicrosemi
MXLSMBG110A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMBG110A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 110V 177V DO215AA
Podatkovni listi: MXLSMBG110A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMBG110A
Številka dela MXLSMBG110A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 110V 177V DO215AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 8071 pcs Podatkovni list MXLSMBG110A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 110V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 177V
Napetost - razčlenitev (min) 122V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBG (DO-215AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AA, SMB Gull Wing Druga imena 1086-11363
1086-11363-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 3.4A Zmogljivost @ Pogostost -