MXLSMBG10A
MicrosemiMicrosemi
MXLSMBG10A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLSMBG10A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 10V 17V DO215AA
Podatkovni listi: MXLSMBG10A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLSMBG10A
Številka dela MXLSMBG10A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 10V 17V DO215AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 8214 pcs Podatkovni list MXLSMBG10A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 10V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 17V
Napetost - razčlenitev (min) 11.1V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBG (DO-215AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AA, SMB Gull Wing Druga imena 1086-11359
1086-11359-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 35.3A Zmogljivost @ Pogostost -