MXLLCE130AE3
pregled izdelka
Številka dela: MXLLCE130AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 130V 209V CASE-1
Podatkovni listi: MXLLCE130AE3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MXLLCE130AE3
Številka dela MXLLCE130AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 130V 209V CASE-1 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5622 pcs Podatkovni list MXLLCE130AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 130V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 209V
Napetost - razčlenitev (min) 144V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja CASE-1
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-201AA, DO-27, Axial Druga imena 1086-10162
1086-10162-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 7.2A Zmogljivost @ Pogostost 90pF @ 1MHz