MXLLCE120A
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MXLLCE120A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 120V 193V CASE-1
Podatkovni listi: MXLLCE120A.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MXLLCE120A
Številka dela MXLLCE120A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 120V 193V CASE-1 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6603 pcs Podatkovni list MXLLCE120A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 120V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 193V
Napetost - razčlenitev (min) 133V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja CASE-1
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-201AA, DO-27, Axial Druga imena 1086-10157
1086-10157-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 7.8A Zmogljivost @ Pogostost 90pF @ 1MHz