MSMLJ100A
MicrosemiMicrosemi
MSMLJ100A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMLJ100A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 100V 162V DO214AB
Podatkovni listi: MSMLJ100A.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
385 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSMLJ100A
Številka dela MSMLJ100A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 100V 162V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 41435 pcs Podatkovni list MSMLJ100A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 100V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 162V
Napetost - razčlenitev (min) 111V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 1086-8943
1086-8943-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 18.6A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MSMLJ100A/TR
MSMLJ100A/TR
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS
Na zalogi: 31899 pcs
Prenesi: MSMLJ100A/TR.pdf
RFQ
MSMLG90AE3
MSMLG90AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 90V 146V DO215AB