MSMLG90CA
pregled izdelka
Številka dela: MSMLG90CA
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 90V 146V DO215AB
Podatkovni listi: MSMLG90CA.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
350 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSMLG90CA
Številka dela MSMLG90CA Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 90V 146V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 30554 pcs Podatkovni list MSMLG90CA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 90V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 146V
Napetost - razčlenitev (min) 100V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMLG (DO-215AB) Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Pakiranje Bulk Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing
Druga imena 1086-8941
1086-8941-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 20.6A
Zmogljivost @ Pogostost - Dvosmerni kanali 1
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MSMLG90CAE3
MSMLG90CAE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 90V 146V DO215AB
Na zalogi: 28016 pcs
Prenesi: MSMLG90CAE3.pdf
RFQ
MSMLJ100AE3
MSMLJ100AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 100V 162V DO214AB
Na zalogi: 41202 pcs
Prenesi: MSMLJ100AE3.pdf
RFQ
MSMLG9.0CAE3
MSMLG9.0CAE3
Opis: TVS DIODE 9V 15.4V DO215AB