MSMLG28A
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMLG28A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 28V 45.4V DO215AB
Podatkovni listi: MSMLG28A.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
365 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSMLG28A
Številka dela MSMLG28A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 28V 45.4V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 39296 pcs Podatkovni list MSMLG28A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 28V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 45.4V
Napetost - razčlenitev (min) 31.1V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMLG (DO-215AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-8839
1086-8839-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 66A Zmogljivost @ Pogostost -