MSMLG26A
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMLG26A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 26V 42.1V DO215AB
Podatkovni listi: MSMLG26A.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
365 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSMLG26A
Številka dela MSMLG26A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 26V 42.1V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 38098 pcs Podatkovni list MSMLG26A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 26V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 42.1V
Napetost - razčlenitev (min) 28.9V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMLG (DO-215AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-8835
1086-8835-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 71.2A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MSMLG24AE3/TR
MSMLG24AE3/TR
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS
Na zalogi: 34268 pcs
Prenesi: MSMLG24AE3/TR.pdf
RFQ
MSMLG26AE3
MSMLG26AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 26V 42.1V DO215AB