MSMCGLCE70A
pregled izdelka
Številka dela: MSMCGLCE70A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 70V 113V DO215AB
Podatkovni listi: MSMCGLCE70A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MSMCGLCE70A
Številka dela MSMCGLCE70A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 70V 113V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 15101 pcs Podatkovni list MSMCGLCE70A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 70V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 113V
Napetost - razčlenitev (min) 77.8V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMCG (DO-215AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-8475
1086-8475-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 13.3A Zmogljivost @ Pogostost 90pF @ 1MHz
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MSMCGLCE7.0A
MSMCGLCE7.0A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 7V 12V DO215AB
Na zalogi: 15376 pcs
Prenesi: MSMCGLCE7.0A.pdf
RFQ
MSMCGLCE7.0AE3
MSMCGLCE7.0AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 7V 12V DO215AB