MSMCGLCE7.5AE3
pregled izdelka
Številka dela: MSMCGLCE7.5AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 7.5V 12.9V DO215AB
Podatkovni listi: MSMCGLCE7.5AE3.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
205 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSMCGLCE7.5AE3
Številka dela MSMCGLCE7.5AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 7.5V 12.9V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 17887 pcs Podatkovni list MSMCGLCE7.5AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 7.5V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 12.9V
Napetost - razčlenitev (min) 8.33V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMCG (DO-215AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-8474
1086-8474-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A Zmogljivost @ Pogostost 100pF @ 1MHz
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MSMCGLCE64A
MSMCGLCE64A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 64V 103V DO215AB
Na zalogi: 18955 pcs
Prenesi: MSMCGLCE64A.pdf
RFQ
MSMCGLCE75A
MSMCGLCE75A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 75V 121V DO215AB
Na zalogi: 17567 pcs
Prenesi: MSMCGLCE75A.pdf
RFQ
MSMCGLCE8.0A
MSMCGLCE8.0A
Opis: TVS DIODE 8V 13.6V DO215AB
Prenesi: MSMCGLCE8.0A.pdf
MSMCGLCE7.0A
MSMCGLCE7.0A
Opis: TVS DIODE 7V 12V DO215AB
Prenesi: MSMCGLCE7.0A.pdf
Opis: TVS DIODE 7.5V 12.9V DO215AB