MSMCG85AE3
MicrosemiMicrosemi
MSMCG85AE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMCG85AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 85V 137V DO215AB
Podatkovni listi: MSMCG85AE3.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
556 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSMCG85AE3
Številka dela MSMCG85AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 85V 137V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 62283 pcs Podatkovni list MSMCG85AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 85V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 137V
Napetost - razčlenitev (min) 94.4V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMCG (DO-215AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-8392
1086-8392-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 10.4A Zmogljivost @ Pogostost -