MSMCG85A
MicrosemiMicrosemi
MSMCG85A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMCG85A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 85V 137V DO215AB
Podatkovni listi: MSMCG85A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MSMCG85A
Številka dela MSMCG85A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 85V 137V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 47238 pcs Podatkovni list MSMCG85A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 85V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 137V
Napetost - razčlenitev (min) 94.4V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMCG (DO-215AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-8391
1086-8391-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 10.4A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MSMCG85AE3
MSMCG85AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 85V 137V DO215AB