MSMCG54AE3
MicrosemiMicrosemi
MSMCG54AE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMCG54AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 54V 87.1V DO215AB
Podatkovni listi: MSMCG54AE3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MSMCG54AE3
Številka dela MSMCG54AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 54V 87.1V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 62271 pcs Podatkovni list MSMCG54AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 54V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 87.1V
Napetost - razčlenitev (min) 60V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMCG (DO-215AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-8340
1086-8340-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 17.2A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MSMCG58CA
MSMCG58CA
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 58V 93.6V DO215AB
Na zalogi: 59028 pcs
Prenesi: MSMCG58CA.pdf
RFQ
MSMCG58AE3
MSMCG58AE3
Proizvajalci: Microsemi
Na zalogi: 55735 pcs
Prenesi: MSMCG58AE3.pdf
RFQ
MSMCG54A
MSMCG54A
Opis: TVS DIODE 54V 87.1V DO215AB