MSMCG54A
MicrosemiMicrosemi
MSMCG54A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMCG54A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 54V 87.1V DO215AB
Podatkovni listi: MSMCG54A.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
556 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSMCG54A
Številka dela MSMCG54A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 54V 87.1V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 50833 pcs Podatkovni list MSMCG54A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 54V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 87.1V
Napetost - razčlenitev (min) 60V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMCG (DO-215AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-8339
1086-8339-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 17.2A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MSMCG51AE3
MSMCG51AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 51V 82.4V DO215AB
Na zalogi: 54620 pcs
Prenesi: MSMCG51AE3.pdf
RFQ
MSMCG5.0CA
MSMCG5.0CA
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 5V 9.2V DO215AB
Na zalogi: 46092 pcs
Prenesi: MSMCG5.0CA.pdf
RFQ
MSMCG54AE3
MSMCG54AE3
Opis: TVS DIODE 54V 87.1V DO215AB