MSMBJ33CA
MicrosemiMicrosemi
MSMBJ33CA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMBJ33CA
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 33V 53.3V DO214AA
Podatkovni listi: MSMBJ33CA.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
794 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSMBJ33CA
Številka dela MSMBJ33CA Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 33V 53.3V DO214AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 75058 pcs Podatkovni list MSMBJ33CA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 33V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 53.3V
Napetost - razčlenitev (min) 36.7V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMBJ (DO-214AA) Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 600W
Pakiranje Bulk Paket / primer DO-214AA, SMB
Druga imena 1086-8095
1086-8095-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 11.3A
Zmogljivost @ Pogostost - Dvosmerni kanali 1
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MSMBJ36AE3
MSMBJ36AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 36V 58.1V DO214AA
Na zalogi: 93575 pcs
Prenesi: MSMBJ36AE3.pdf
RFQ
MSMBJ33CAE3
MSMBJ33CAE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 33V 53.3V DO214AA