MSMBJ33A
MicrosemiMicrosemi
MSMBJ33A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMBJ33A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 33V 53.3V DO214AA
Podatkovni listi: MSMBJ33A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MSMBJ33A
Številka dela MSMBJ33A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 33V 53.3V DO214AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 87976 pcs Podatkovni list MSMBJ33A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 33V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 53.3V
Napetost - razčlenitev (min) 36.7V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBJ (DO-214AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AA, SMB Druga imena 1086-8093
1086-8093-MIL
Q8702661
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 11.3A Zmogljivost @ Pogostost -