MSMBJ15A
MicrosemiMicrosemi
MSMBJ15A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMBJ15A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 15V 24.4V DO214AA
Podatkovni listi: MSMBJ15A.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
848 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSMBJ15A
Številka dela MSMBJ15A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 15V 24.4V DO214AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 86301 pcs Podatkovni list MSMBJ15A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 15V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 24.4V
Napetost - razčlenitev (min) 16.7V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBJ (DO-214AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AA, SMB Druga imena 1086-8035
1086-8035-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 24A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MSMBJ15AE3/TR
MSMBJ15AE3/TR
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS
Na zalogi: 87416 pcs
Prenesi: MSMBJ15AE3/TR.pdf
RFQ
MSMBJ14CAE3
MSMBJ14CAE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 14V 23.2V DO214AA
Na zalogi: 85649 pcs
Prenesi: MSMBJ14CAE3.pdf
RFQ
MSMBJ15AE3
MSMBJ15AE3
Opis: TVS DIODE 15V 24.4V DO214AA