MSMBJ150A
MicrosemiMicrosemi
MSMBJ150A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMBJ150A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 150V 243V DO214AA
Podatkovni listi: MSMBJ150A.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
848 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSMBJ150A
Številka dela MSMBJ150A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 150V 243V DO214AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 83390 pcs Podatkovni list MSMBJ150A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 150V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 243V
Napetost - razčlenitev (min) 167V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBJ (DO-214AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AA, SMB Druga imena 1086-8031
1086-8031-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.5A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MSMBJ150CA
MSMBJ150CA
Proizvajalci: Microsemi Corporation
Opis: TVS DIODE 150VWM 243VC DO214AA
Na zalogi: 44235 pcs
Prenesi: MSMBJ150CA.pdf
RFQ
MSMBJ14AE3
MSMBJ14AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 14V 23.2V DO214AA
Na zalogi: 79638 pcs
Prenesi: MSMBJ14AE3.pdf
RFQ
MSMBJ150AE3
MSMBJ150AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 150V 243V DO214AA