MSMBJ13A
MicrosemiMicrosemi
MSMBJ13A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMBJ13A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 13V 21.5V DO214AA
Podatkovni listi: MSMBJ13A.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
848 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSMBJ13A
Številka dela MSMBJ13A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 13V 21.5V DO214AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 89733 pcs Podatkovni list MSMBJ13A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 13V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 21.5V
Napetost - razčlenitev (min) 14.4V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBJ (DO-214AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AA, SMB Druga imena 1086-8023
1086-8023-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 27.9A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MSMBJ130A
MSMBJ130A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 130V 209V DO214AA
Na zalogi: 94359 pcs
Prenesi: MSMBJ130A.pdf
RFQ
MSMBJ13CAE3
MSMBJ13CAE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 13V 21.5V DO214AA