MSMBJ130AE3
MicrosemiMicrosemi
MSMBJ130AE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMBJ130AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 130V 209V DO214AA
Podatkovni listi: MSMBJ130AE3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MSMBJ130AE3
Številka dela MSMBJ130AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 130V 209V DO214AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 101995 pcs Podatkovni list MSMBJ130AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 130V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 209V
Napetost - razčlenitev (min) 144V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBJ (DO-214AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AA, SMB Druga imena 1086-8020
1086-8020-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.9A Zmogljivost @ Pogostost -