MSMBG11A
MicrosemiMicrosemi
MSMBG11A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMBG11A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 11V 18.2V DO215AA
Podatkovni listi: MSMBG11A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MSMBG11A
Številka dela MSMBG11A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 11V 18.2V DO215AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 78746 pcs Podatkovni list MSMBG11A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 11V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 18.2V
Napetost - razčlenitev (min) 12.2V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMBG (DO-215AA)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AA, SMB Gull Wing Druga imena 1086-7813
1086-7813-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 33A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MSMBG110CA
MSMBG110CA
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 110V 177V DO215AA
Na zalogi: 79164 pcs
Prenesi: MSMBG110CA.pdf
RFQ
MSMBG11AE3
MSMBG11AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 11V 18.2V DO215AA