MSMBG10CA
MicrosemiMicrosemi
MSMBG10CA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSMBG10CA
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 10V 17V DO215AA
Podatkovni listi: MSMBG10CA.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
725 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSMBG10CA
Številka dela MSMBG10CA Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 10V 17V DO215AA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 67400 pcs Podatkovni list MSMBG10CA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 10V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 17V
Napetost - razčlenitev (min) 11.1V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMBG (DO-215AA) Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 600W
Pakiranje Bulk Paket / primer DO-215AA, SMB Gull Wing
Druga imena 1086-7807
1086-7807-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 35.3A
Zmogljivost @ Pogostost - Dvosmerni kanali 1
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MSMBG10A
MSMBG10A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 10V 17V DO215AA
Na zalogi: 86879 pcs
Prenesi: MSMBG10A.pdf
RFQ
MSMBG10CAE3
MSMBG10CAE3
Proizvajalci: Microsemi