MSDM75-08
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSDM75-08
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka MOD BRIDGE 3PH 800V 75A M2-1
Podatkovni listi: MSDM75-08.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MSDM75-08
Številka dela MSDM75-08 Proizvajalec Microsemi
Opis MOD BRIDGE 3PH 800V 75A M2-1 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4034 pcs Podatkovni list MSDM75-08.pdf
Voltage - Peak Reverse (Max) 800V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.6V @ 150A
Tehnologija Standard Paket naprave za dobavitelja M2-1
Serija - Pakiranje Bulk
Paket / primer Module delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Three Phase
natančen opis Bridge Rectifier Three Phase Standard 800V Chassis Mount M2-1 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 500µA @ 800V
Tok - Povprečni popravek (Io) 75A