MSDM50-12
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSDM50-12
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka MOD BRIDGE 3PH 1200V 50A M2-1
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije MSDM50-12
Številka dela MSDM50-12 Proizvajalec Microsemi
Opis MOD BRIDGE 3PH 1200V 50A M2-1 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6445 pcs Podatkovni list
Voltage - Peak Reverse (Max) 1.2kV Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.8V @ 150A
Tehnologija Standard Paket naprave za dobavitelja M2-1
Serija - Pakiranje Bulk
Paket / primer Module delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Three Phase
natančen opis Bridge Rectifier Three Phase Standard 1.2kV Chassis Mount M2-1 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 300µA @ 1200V
Tok - Povprečni popravek (Io) 50A