MLCE80AE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MLCE80AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 80V 129V CASE-1
Podatkovni listi: MLCE80AE3.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije MLCE80AE3
Številka dela MLCE80AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 80V 129V CASE-1 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 4667 pcs Podatkovni list MLCE80AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 80V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 129V
Napetost - razčlenitev (min) 88.7V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja CASE-1
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-201AA, DO-27, Axial Druga imena 1086-6649
1086-6649-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 11.6A Zmogljivost @ Pogostost 90pF @ 1MHz
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MLCE9.0AE3
MLCE9.0AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 9V 15.4V CASE-1
Na zalogi: 5069 pcs
Prenesi: MLCE9.0AE3.pdf
RFQ
MLCE8.0A
MLCE8.0A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 8V 13.6V CASE-1
Na zalogi: 4352 pcs
Prenesi: MLCE8.0A.pdf
RFQ
MLCROY-A1-0000-000201
MLCROY-A1-0000-000201
Proizvajalci: Cree
Opis: LED XLAMP MLE ROY BLU 458NM 4SMD
Prenesi: MLCROY-A1-0000-000201.pdf
MLCE8.0AE3
MLCE8.0AE3