MLCE75AE3
pregled izdelka
Številka dela: MLCE75AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 75V 121V CASE-1
Podatkovni listi: MLCE75AE3.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije MLCE75AE3
Številka dela MLCE75AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 75V 121V CASE-1 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 4582 pcs Podatkovni list MLCE75AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 75V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 121V
Napetost - razčlenitev (min) 83.3V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja CASE-1
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-201AA, DO-27, Axial Druga imena 1086-6643
1086-6643-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 12.4A Zmogljivost @ Pogostost 90pF @ 1MHz
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MLCE70A
MLCE70A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 70V 113V CASE-1
Na zalogi: 4607 pcs
Prenesi: MLCE70A.pdf
RFQ
MLCE7.0AE3
MLCE7.0AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 7V 12V CASE-1
Na zalogi: 6748 pcs
Prenesi: MLCE7.0AE3.pdf
RFQ
MLCE7.5A
MLCE7.5A
Opis: TVS DIODE 7.5V 12.9V CASE-1
Prenesi: MLCE7.5A.pdf
MLCE8.0AE3
MLCE8.0AE3
Opis: TVS DIODE 8V 13.6V CASE-1
Prenesi: MLCE8.0AE3.pdf
Opis: TVS DIODE 80V 129V CASE-1
Prenesi: MLCE80AE3.pdf
Opis: TVS DIODE 75V 121V CASE-1
Prenesi: MLCE75A.pdf
MLCE8.5A
MLCE8.5A
Opis: TVS DIODE 8.5V 14.4V CASE-1
Prenesi: MLCE8.5A.pdf
MLCE8.0A
MLCE8.0A
Prenesi: MLCE8.0A.pdf
MLCE7.5AE3
MLCE7.5AE3