MLCE130A
pregled izdelka
Številka dela: MLCE130A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 130V 209V CASE-1
Podatkovni listi: MLCE130A.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije MLCE130A
Številka dela MLCE130A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 130V 209V CASE-1 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 4961 pcs Podatkovni list MLCE130A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 130V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 209V
Napetost - razčlenitev (min) 144V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja CASE-1
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-201AA, DO-27, Axial Druga imena 1086-6580
1086-6580-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 7.2A Zmogljivost @ Pogostost 90pF @ 1MHz