MLCE120A
pregled izdelka
Številka dela: MLCE120A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 120V 193V CASE-1
Podatkovni listi: MLCE120A.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije MLCE120A
Številka dela MLCE120A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 120V 193V CASE-1 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 4027 pcs Podatkovni list MLCE120A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 120V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 193V
Napetost - razčlenitev (min) 133V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja CASE-1
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-201AA, DO-27, Axial Druga imena 1086-6576
1086-6576-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 7.8A Zmogljivost @ Pogostost 90pF @ 1MHz
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MLCE11AE3
MLCE11AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 11V 18.2V CASE-1
Na zalogi: 3874 pcs
Prenesi: MLCE11AE3.pdf
RFQ
MLCE13A
MLCE13A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 13V 21.5V CASE-1
Na zalogi: 4107 pcs
Prenesi: MLCE13A.pdf
RFQ
MLCE120AE3
MLCE120AE3
Opis: TVS DIODE 120V 193V CASE-1