MASMLG85CAE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MASMLG85CAE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 85V 137V DO215AB
Podatkovni listi: MASMLG85CAE3.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
111 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MASMLG85CAE3
Številka dela MASMLG85CAE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 85V 137V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 10058 pcs Podatkovni list MASMLG85CAE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 85V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 137V
Napetost - razčlenitev (min) 94.4V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMLG (DO-215AB) Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Pakiranje Bulk Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing
Druga imena 1086-6375
1086-6375-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 20.8A
Zmogljivost @ Pogostost - Dvosmerni kanali 1
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MASMLG9.0A
MASMLG9.0A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 9V 15.4V DO215AB
Na zalogi: 12662 pcs
Prenesi: MASMLG9.0A.pdf
RFQ
MASMLG9.0AE3
MASMLG9.0AE3
Proizvajalci: Microsemi
Na zalogi: 11076 pcs
Prenesi: MASMLG9.0AE3.pdf
RFQ
MASMLG85CA
MASMLG85CA
Opis: TVS DIODE 85V 137V DO215AB
Prenesi: MASMLG85CA.pdf
MASMLG8.5AE3
MASMLG8.5AE3
Opis: TVS DIODE 8.5V 14.4V DO215AB
Prenesi: MASMLG8.5AE3.pdf
Opis: TVS DIODE 90V 146V DO215AB
Prenesi: MASMLG90AE3.pdf
MASMLG8.5CAE3
MASMLG8.5CAE3