MASMLG8.5CA
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MASMLG8.5CA
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 8.5V 14.4V DO215AB
Podatkovni listi: MASMLG8.5CA.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
111 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MASMLG8.5CA
Številka dela MASMLG8.5CA Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 8.5V 14.4V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 9063 pcs Podatkovni list MASMLG8.5CA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 8.5V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 14.4V
Napetost - razčlenitev (min) 9.44V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMLG (DO-215AB) Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Pakiranje Bulk Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing
Druga imena 1086-6370
1086-6370-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 208.4A
Zmogljivost @ Pogostost - Dvosmerni kanali 1
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MASMLG85CA
MASMLG85CA
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 85V 137V DO215AB
Na zalogi: 9523 pcs
Prenesi: MASMLG85CA.pdf
RFQ
MASMLG8.0CAE3/TR
MASMLG8.0CAE3/TR
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS
Na zalogi: 11278 pcs
Prenesi: MASMLG8.0CAE3/TR.pdf
RFQ
MASMLG85CAE3
MASMLG85CAE3