MASMLG48A
pregled izdelka
Številka dela: MASMLG48A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 48V 77.4V DO215AB
Podatkovni listi: MASMLG48A.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
119 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MASMLG48A
Številka dela MASMLG48A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 48V 77.4V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 11996 pcs Podatkovni list MASMLG48A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 48V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 77.4V
Napetost - razčlenitev (min) 53.3V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMLG (DO-215AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-6308
1086-6308-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 38.8A Zmogljivost @ Pogostost -