MASMLG45CAE3
pregled izdelka
Številka dela: MASMLG45CAE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 45V 72.7V DO215AB
Podatkovni listi: MASMLG45CAE3.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
111 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MASMLG45CAE3
Številka dela MASMLG45CAE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 45V 72.7V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 10239 pcs Podatkovni list MASMLG45CAE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 45V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 72.7V
Napetost - razčlenitev (min) 50V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMLG (DO-215AB) Serija Military, MIL-PRF-19500
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Pakiranje Bulk Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing
Druga imena 1086-6307
1086-6307-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 41.2A
Zmogljivost @ Pogostost - Dvosmerni kanali 1
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MASMLG48CAE3/TR
MASMLG48CAE3/TR
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS
Na zalogi: 11056 pcs
Prenesi: MASMLG48CAE3/TR.pdf
RFQ
MASMLG43CA
MASMLG43CA
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 43V 69.4V DO215AB
Na zalogi: 10361 pcs
Prenesi: MASMLG43CA.pdf
RFQ
MASMLG45CA
MASMLG45CA
Opis: TVS DIODE 45V 72.7V DO215AB