MASMCJ75A
MicrosemiMicrosemi
MASMCJ75A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MASMCJ75A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 75V 121V DO214AB
Podatkovni listi: MASMCJ75A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MASMCJ75A
Številka dela MASMCJ75A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 75V 121V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 13626 pcs Podatkovni list MASMCJ75A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 75V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 121V
Napetost - razčlenitev (min) 83.3V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMCJ)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 1086-6086
1086-6086-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 12.4A Zmogljivost @ Pogostost -