MASMCJ70A
MicrosemiMicrosemi
MASMCJ70A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MASMCJ70A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 70V 113V DO214AB
Podatkovni listi: MASMCJ70A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MASMCJ70A
Številka dela MASMCJ70A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 70V 113V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 12880 pcs Podatkovni list MASMCJ70A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 70V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 113V
Napetost - razčlenitev (min) 77.8V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMCJ)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 1086-6082
1086-6082-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 13.3A Zmogljivost @ Pogostost -