MASMCJ22A
MicrosemiMicrosemi
MASMCJ22A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MASMCJ22A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 22V 35.5V DO214AB
Podatkovni listi: MASMCJ22A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MASMCJ22A
Številka dela MASMCJ22A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 22V 35.5V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 12633 pcs Podatkovni list MASMCJ22A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 22V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 35.5V
Napetost - razčlenitev (min) 24.4V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMCJ)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 1086-5998
1086-5998-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 42.2A Zmogljivost @ Pogostost -