MASMCJ20AE3
MicrosemiMicrosemi
MASMCJ20AE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MASMCJ20AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 20V 32.4V DO214AB
Podatkovni listi: MASMCJ20AE3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MASMCJ20AE3
Številka dela MASMCJ20AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 20V 32.4V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 15631 pcs Podatkovni list MASMCJ20AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 20V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 32.4V
Napetost - razčlenitev (min) 22.2V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMCJ)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 1086-5995
1086-5995-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 46.3A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MASMCJ20A
MASMCJ20A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 20V 32.4V DO214AB