MASMCG90AE3
pregled izdelka
Številka dela: MASMCG90AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 90V 146V DO215AB
Podatkovni listi: MASMCG90AE3.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
152 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MASMCG90AE3
Številka dela MASMCG90AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 90V 146V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 16005 pcs Podatkovni list MASMCG90AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 90V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 146V
Napetost - razčlenitev (min) 100V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMCG (DO-215AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-5841
1086-5841-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 10.3A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MASMCG9.0AE3
MASMCG9.0AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 9V 15.4V DO215AB
Na zalogi: 15361 pcs
Prenesi: MASMCG9.0AE3.pdf
RFQ
MASMCG9.0CA/TR
MASMCG9.0CA/TR
Proizvajalci: Microsemi
Opis: HI REL TVS
Na zalogi: 12374 pcs
Prenesi: MASMCG9.0CA/TR.pdf
RFQ
MASMCG90A
MASMCG90A
Opis: TVS DIODE 90V 146V DO215AB