MASMCG90A
pregled izdelka
Številka dela: MASMCG90A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 90V 146V DO215AB
Podatkovni listi: MASMCG90A.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
152 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MASMCG90A
Številka dela MASMCG90A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 90V 146V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 13341 pcs Podatkovni list MASMCG90A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 90V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 146V
Napetost - razčlenitev (min) 100V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMCG (DO-215AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-5840
1086-5840-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 10.3A Zmogljivost @ Pogostost -