MASMCG43AE3
pregled izdelka
Številka dela: MASMCG43AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 43V 69.4V DO215AB
Podatkovni listi: MASMCG43AE3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MASMCG43AE3
Številka dela MASMCG43AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 43V 69.4V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 12779 pcs Podatkovni list MASMCG43AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 43V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 69.4V
Napetost - razčlenitev (min) 47.8V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMCG (DO-215AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-5761
1086-5761-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 21.6A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MASMCG40CAE3
MASMCG40CAE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 40V 64.5V DO215AB
Na zalogi: 12518 pcs
Prenesi: MASMCG40CAE3.pdf
RFQ
MASMCG43A
MASMCG43A
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 43V 69.4V DO215AB