MASMCG40AE3
pregled izdelka
Številka dela: MASMCG40AE3
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 40V 64.5V DO215AB
Podatkovni listi: MASMCG40AE3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MASMCG40AE3
Številka dela MASMCG40AE3 Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 40V 64.5V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 14481 pcs Podatkovni list MASMCG40AE3.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 40V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 64.5V
Napetost - razčlenitev (min) 44.4V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMCG (DO-215AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-5757
1086-5757-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 23.2A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MASMCG40CAE3
MASMCG40CAE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 40V 64.5V DO215AB
Na zalogi: 12518 pcs
Prenesi: MASMCG40CAE3.pdf
RFQ
MASMCG36CAE3
MASMCG36CAE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 36V 58.1V DO215AB
Na zalogi: 13325 pcs
Prenesi: MASMCG36CAE3.pdf
RFQ
MASMCG40A
MASMCG40A