MASMCG30A
pregled izdelka
Številka dela: MASMCG30A
Proizvajalec / znamka: Microsemi
Opis izdelka TVS DIODE 30V 48.4V DO215AB
Podatkovni listi: MASMCG30A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MASMCG30A
Številka dela MASMCG30A Proizvajalec Microsemi
Opis TVS DIODE 30V 48.4V DO215AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 16238 pcs Podatkovni list MASMCG30A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 30V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 48.4V
Napetost - razčlenitev (min) 33.3V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMCG (DO-215AB)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-215AB, SMC Gull Wing Druga imena 1086-5744
1086-5744-MIL
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 31A Zmogljivost @ Pogostost -
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MASMCG30CA/TR
MASMCG30CA/TR
Proizvajalci: Microsemi
Opis: HI REL TVS
Na zalogi: 14379 pcs
Prenesi: MASMCG30CA/TR.pdf
RFQ
MASMCG30AE3
MASMCG30AE3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 30V 48.4V DO215AB